Vienos krūties istorija – Erika Umbrasaitė

1.70 

Turime

Produkto kodas: 1281028 Kategorijos: ,
Leidimo data: 2021
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 236

Aprašymas

“Vienos krūties istorija“ – žurnalistės ir viešųjų ryšių specialistės Erikos Umbrasaitės asmeniškas pasakojimas apie siaubingą susidūrimą su nepagydoma liga. Detaliame dienoraštyje autorė optimistiškai ir jautriai atskleidžia ne tik savo išgyvenimus, bet ir išsamiai pasakoja apie ligos eigą.

Su šia knyga debiutavusi kaip rašytoja, Erika Umbrasaitė pasitelkia ironiją ir su humoru, o kartu itin jautriai pasakoja viską, ką patiria moteris išgirdusi baisią ligos diagnozę. Knygoje „Vienos krūties istorija“ autorė atskleidžia savo išgyvenimus susidūrus su agresyvia krūties vėžio forma, pateikia daugybę detalių apie ligos eigą, aprašo savo elgesį ir mintis, siekiant išvengti psichologinės krizės ir įveikti mirties baimę.

Šią knygą E. Umbrasaitė beveik kasdien rašė dvejus metus. Tai išspausdintas tikras moters dienoraštis, galintis padėti daugeliui panašioje situacijoje atsidūrusių moterų. Vos išgirdusi diagnozę E. Umbrasaitė ėmėsi dienoraštyje fiksuoti savo jausmus. Po trejų metų šis dienoraštis tapo knyga, kuri sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo.

Erika Umbrasaitė knygoje „Vienos krūties istorija“ įkvėpė drąsos ir vilties daugeliui panašią diagnozę išgirdusių moterų, padėjo joms rasti savyje jėgų kovoti su liga bei išmokti su ja gyventi.

 

Papildoma informacija

Svoris 0.450 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vienos krūties istorija – Erika Umbrasaitė”