Šeši vyrai, šešios žmonos. Kaip drauge besikeičiantys sutuoktiniai lieka drauge – Dr. Steven Craig

2.50 

Turime

Produkto kodas: 1341948 Kategorija:
Leidimo data: 2013
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 272

Aprašymas

„Tu nebe tas žmogus, su kuriuo aš tuokiausi. Tu pasikeitei!“

„Ne aš, o tu pasikeitei!“

Tokių kaltinimų, kurie atspindi pavojingą nesutariančių sutuoktinių įsitikinimą, kad keistis nieku gyvu negalima, psichologas Stevenas Craigas per savo darbo praktiką prisiklausė iki valiai. Vis dėlto tiesa stulbina paprastumu: kai žmonės keičiasi, santuokos nesubyra; jos byra, kai žmonės nesikeičia.

Knygoje „Šeši vyrai, šešios žmonos“ Craigas tipišką santuoką suskirsto į šešis etapus ir bendrais bruožais nušviečia kiekvienam etapui būdingas klaidingas pažiūras bei galimybes augti. Knyga, apimanti visas santuokos pakopas (nuo pirmosios, kai jaunavedžiai tampa tinkami vienas kitam žmonės, iki komandinio mąstymo bei prisiderinimo prie tėvystės dinamikos, rūpinimosi vyresniais vaikais ir pagyvenusiais tėvais, prisitaikymo prie tuščio lizdo ir galiausiai perėjimo į auksinį patikimos partnerystės amžių), atskleidžia, kad sėkminga santuoka iš tiesų priklauso anaiptol ne nuo tinkamo žmogaus suradimo, o nuo vyro ir žmonos tapimo tinkamais žmonėmis. Ši knyga kupina metodikų, patarimų ir priemonių, mokančių poras kaip, kada ir kodėl reikia keistis, – tai svarbus vadovas į klestinčią santuoką visais gyvenimo etapais.

 

 

Papildoma informacija

Svoris 0.350 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šeši vyrai, šešios žmonos. Kaip drauge besikeičiantys sutuoktiniai lieka drauge – Dr. Steven Craig”