Išmokti gyventi – Luc Ferry

2.70 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Produkto kodas: 1210470- Kategorija:
Leidimo data: 2007
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 268

Aprašymas

Lucas Ferry (g. 1951 m.) – prancūzų filosofas, rašytojas, universiteto dėstytojas, politikas, buvęs Prancūzijos švietimo ministras. Šis filosofijos traktatas jaunimui – tai jau dvidešimt antroji autoriaus knyga, tėvynėje pasirodžiusi 2006 m.

„Papasakosiu tau filosofijos istoriją. Žinoma, ne visą, tačiau bent jau penkis svarbiausius momentus. Visada pateiksiu vieną arba porą pavyzdžių, kaip tose epochose buvo suvokiamas pasaulis, kad galėtum, jei norėsi, pats imti skaityti svarbiausius veikalus. Prieš pradėdamas pažadu: visas šias idėjas dėstysiu labai aiškiai, nenukrypdamas į filosofijos žargoną, eisiu esmės link − sužinosi, kodėl aptariami būdai suvokti pasaulį patrauklūs ir ką svarbiausia atskleidžia. Jei nepasivarginsi sekti paskui mane, sužinosi, kas iš tikrųjų būdinga filosofijai: kad ji, kaip joks kitas dalykas, kelia ir nagrinėja daugybę klausimų, susijusių su linkme, kuria galėtume ar turėtume kreipti savo gyvenimą…“
Lucas Ferry

Knyga išversta į 14 kalbų ir išleista: Brazilijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Taivane, Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Italijoje, Japonijoje, Olandijoje, Rumunijoje, Turkijoje, Suomijoje, Graikijoje, Didžiojoje Britanijoje.

Papildoma informacija

Svoris 0.600 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Išmokti gyventi – Luc Ferry”