Kol mirtis mus išskirs – Mary Higgins Clark

3.90 

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Produkto kodas: 1304137 Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 272

Aprašymas

Detektyvų karalienės Mary Higgins Clark (g. 1927 m.) ir kriminalinės teisės specialistės Alafair Burke (g. 1969 m.) duetas puikiai pažįstamas trilerių gerbėjams. Naujausias jų darbas „Kol mirtis mus išskirs“ tęsia laidos „Įtariamieji“ ir jos prodiuserės Lauros Moran istoriją. Šįkart jos ir jos kolegų laukia paslaptinga milijonierės žūties byla.

Atrodo, kad Lauros Moran gyvenime turėtų įsivyrauti ramybė ir stabilumas. Jos prodiusuojamos laidos „Įtariamieji“ reitingai siekia neregėtas aukštumas, o išaiškintų bylų skaičius stulbina. Tačiau laidoje nebedirba jos vedėjas, advokatas Aleksas Baklis, su kuriuo Laurą siejo romantiškas ryšys. Jai patikusį vyrą pakeitė Rajanas Nikolsas, kurio ji negali pakęsti. Nors namuose moters laukia mylintys sūnus ir tėvas, ji jaučiasi kaip niekad vieniša.

Rajanas Laurai pasiūlo naujos laidos temą. Prieš tris metus mįslingomis aplinkybėmis žuvo nekilnojamojo turto magnato našlė Virdžinija Veikling. Per prabangų labdaros pokylį ji nukrito nuo Metropoliteno muziejaus stogo. Sniege jos kūną radę tyrėjai įsitikinę, kad mirtis nebuvo savižudybė ar nelaimingas atsitikimas. Pagrindiniu įtariamuoju išsyk tapo dvidešimčia metų jaunesnis našlės mylimasis ir asmeninis treneris Aivenas Grėjus.

Aivenas vadovauja prabangiam sporto klubui, kurį įsigyti jam padėjo ponia Veikling. Šią istoriją Rajanas sužino kasdien čia sportuodamas. iš pradžių Laura į bylą žvelgia skeptiškai. Netrukus ją pasiekia informacija iš Niujorko policijos departamento, kur savų ryšių turi jos tėvas. Laura supranta, kad ši istorija iš tiesų verta įdėmesnio žvilgsnio.

Knygos autorės skaitytojus veda painiais emocinių išgyvenimų vingiais. Laura ne visada apgalvotai rizikuoja, ir tai atitolina ją nuo tikslo. Kai skaitytojai jau mano žiną, kas yra tikrasis pasiturinčios našlės žudikas, viską sujaukia naujį įrodymai. Clark ir Burke pasakoja tokią įtikinamą istoriją, kad, atrodo, kiekvieną buvusi šalia Virdžinijos galima paskelbti žudiku.

Detektyvų ir trilerių karaliene tituluojama Mary Higgins Clark pasakoja, kad su Lauros Moran personažu ją sieja emocinis ryšys. „Buvau penkis vaikus auginanti našlė ir kūriau radijo laidų scenarijus. Man vadovavo labai griežtas bosas, kuriam buvo neįmanoma įtikti. Būtent šis motyvas įkvėpė sukurti Laurą Moran“, – pasakoja rašytoja.

Papildoma informacija

Svoris 0.510 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kol mirtis mus išskirs – Mary Higgins Clark”